تور قشم اقساطی

تور قشم اقساطی

تور قشم اقساطی

قیمت از: 10 تومان

هتل‌های پیشنهادی

توجه داشته باشید این وبسایت مخصوص فروش تورهای مسافرتی اقساطی است. چنانچه شما قصد خرید تورهای مسافرتی به صورت نقدی را دارید پیشنهاد می‌کنیم یا از طریق وبسایت آژانس هواپیمایی پلیکان پرواز آسیا تورهای مد نظر خود را جستجو کنید و یا با شماره تلفن‌های ما در قسمت تماس با ما با همکاران ما تماس گرفته و جویای قیمت و اطلاعات تورهای مسافرتی شوید. در کنار این دو مورد می‌توانید در همین صفحه استعلام قیمت نقدی و محاسبه قیمت اقساط را با پر کردن فرم زیر از ما دریافت نمایید.

تور قشم اقساطی

تور قشم اقساطی بهترین انتخاب برای ایرانیان است تا به سفری شگفت انگیز بروند. قشم جزیره‌ای است که اخیرا مورد توجه عموم قرار گرفته است. خوب است کمی در مورد آن بیشتر بدانیم. با سایت قسطی تراول برای شناخت بیشتر همراه باشید.

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و خلیج فارس است. جزیره قشم متعلق به استان هرمزگان است. قدمت جزیره به زمان ساسانیان باز می‌گردد. در آن دوران اسم قشم ابرکاوان بوده است. هم اکنون نام درگهان از همین نام برگرفته شده است. درگهان در منطقه شمالی جزیره واقع گردیده است.

جغرافیای جزیره قشم

برای عزیمت تور قشم اقساطی خوب است که کمی در مورد مقصد بیشتر بدانیم. قشم از شمال شرقی به تنگه هرمز ارتباط دارد. از شرق به جزیره لارک می‌رسد از جنوب به جزیره هنگام دسترسی دارد. از جنوب غربی همسایه تنب بزرگ ، تنب کوچک و جزیره ابوموسی است.

وسعت این جزیره حدود 1500 کیلومتر مربع است. جالب است بدانید این جزیره 69 روستا و ناحیه دارد. قشم به دلیل موقعیت استراتژیکی که دارد مهم‌ترین شهر این جزیره است. در مجموع جزیره دارای هفده بندر مهم صید و بازرگانی است. تور قشم اقساطی با دانستن جغرافیا تکمیل می‌شود.

مهم ترین سواحل جزیره قشم عبارتند از:

1- ساحل زیتون

2- ساحل سیمین

3- ساحل ناز

4- ساحل سوزا

5- ساحل مسن

6- ساحل لافت

7- ساحل شیب دراز

8- ساحل سلخ

9- ساحل دوستکو

آب و هوای قشم

به جز جغرافیا دانستن آب و هوای قشم برای تور قشم اقساطی اهمیت دارد. قشم گرم و خشک است. اما همیشه رطوبت دارد. متوسط دما در طول سال 26 درجه سانتی‌گراد است. اما کمینه دما به 18 درجه می‌رسد . بیشینه دما هم 33 درجه سانتی‌گراد است. بین دهم تیر ماه تا دهم شهریور ماه گرم‌ترین ماه‌های سال است. اما دی و بهمن خنک‌ترین ماه‌های سال هستند.

با توجه به میزان بارش سالیانه جزیره قشم این جزیره جزو مناطق خشک ایران محسوب می‌شود.

از اواخر پاییز تا اوایل بهار بهترین موقع از نظر آب و هوایی برای سفر به این شهر است.

تنگه چاهکوه، روستای لافت، دره ستارگان، جزیره ناز، غار خربس، ساحل نقره‌ای، درخت انجیر معابد قم و غیره

هتل آتامان، هتل آرکا، هتل الوند یک، رویال قشم ، هتل ریحان، هتل آرتا و هتل پارک جزو عالی‌ترین هتل‌های قشم هستند.

نظر، تجربه و سؤال خود را با ما در میان بگذارید.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS