این روزها شرایط اقتصادی باعث شده تا ما کمتر بتوانیم به علایقمان، تفریحاتمان و خیلی از دلبستگی‌هایی که در گذشته داشتیم بپردازیم. یکی از همین موارد سفر هست که هر انسانی در جوامع مردن امروز در سراسر دنیا به عنوان یکی از بهترین تفریحات شناخته شده که شامل تجدید قوای روحیه و تمدد اعصاب، آشنایی با فرهنگ و هنر شهرهای اطراف و کشورهای جهان، تفریحات آبی و طبیعتگردی، خرید و سوغاتی، تجربه کردن غذاهای محلی و غیره است؛ و به همین دلیل سفر را نمی‌شود از زندگی حذف کرد حتی اگر شرایط مالی و اقتصادی مانع شود. لذا مجموعه قسطی تروال با سابقه مفید در زمینه گردشگری اقدام به فروش تورهای مسافرتی به صورت اقساط می‌نماید تا شرایط سفر را برای هموطنان عزیز تسهیل نماید.

قسطی تراول در حال حاظر به همراه آژانس هواپیمایی پلیکان پرواز آسیا همکاری در زمینه فروش تورهای مسافرتی داخلی و خارجی دارد و همکاران عزیز در سایر آژانس‌های مسافرتی که دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی هستند در صورت تمایل می‌توانند با مجموعه قسطی تراول جهت تسهیل سفر مسافرانشان اقدام به فروش تور با شرایط اقساط نمایند .همچنین مسافران عزیزی که احیانا تور و بلیط خاصی و یا با آژانس خاصی تمایل به سفر دارند نیز می‌توانند از شرایط اقساط مجموعه قسطی تراول بهره ببرند .


  • نکته: مسافران عزیز توجه داشته باشند که فقط آژانس‌هایی که دارای مجوز از سازمان میراث فرهنگی باشند مورد تایید قسطی تراول هستند. مسافران گرامی می‌توانند با ارائه برنامه سفر از آژانس مورد نظرشان اقدام به دریافت وام سفر نمایند .


در صورت تمایل به توضیحات بیشتر و سوالاتتان می‌توانید از طریق ایمیل یا شماره تماس‌های ذکر شده در وبسایت قسطی تراول با ما تماس بگیرید.


برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS