تور چین اقساطی

تور چین اقساطی

تور چین اقساطی

قیمت از: 27 تومان

مطالب پیشنهادی

توجه داشته باشید این وبسایت مخصوص فروش تورهای مسافرتی اقساطی است. چنانچه شما قصد خرید تورهای مسافرتی به صورت نقدی را دارید پیشنهاد می‌کنیم یا از طریق وبسایت آژانس هواپیمایی پلیکان پرواز آسیا تورهای مد نظر خود را جستجو کنید و یا با شماره تلفن‌های ما در قسمت تماس با ما با همکاران ما تماس گرفته و جویای قیمت و اطلاعات تورهای مسافرتی شوید. در کنار این دو مورد می‌توانید در همین صفحه استعلام .قیمت نقدی و محاسبه قیمت اقساط را با پر کردن فرم زیر از ما دریافت نمایید.

تور چین اقساطی

همه ما کم یا بیش در مورد جمهوری خلق چین چیزهایی می‌دانیم. اما اگر بحث ما در مورد تور چین اقساطی باشد قضیه کمی متفاوت‌تر می‌شود. شرایط برای رفتن مسافرت ممکن است سخت باشد. اما قسطی تراول با پشتوانه یک دهه تجربه صنعت گردشگری راه حل خوبی برای شما دارد. وقتی شما تصمیم به خرید تور چین می‌کنید. می‌توانید برای اینکه در سفر دائما ذهن شما درگیر هزینه‌ها نباشد از قسطی تراول کمک بگیرید. قسطی تراول علاوه بر تقسیط تور خریداری شده شما وام سفر هم به شما می‌دهد. با قسطی تراول همراه باشید تا کمی در مورد چین بخوانیم …

چین در تور چین اقساطی

چین سرزمینی با وسعت حدود نه میلیون و 600 هزار کیلومتر مربع در شرق آسیا واقع شده است. به لحاظ وسعت چین سومین کشور پهناور دنیاست. جمعیت این سرزمین بالغ بر 1 میلیارد و چهار صد میلیون نفر است.

چین با داشتن بیست و دو هزار کیلومتر مرز طولانی‌ترین مرز را در دنیا دارد. چین از شرق و جنوب با دریای چین جنوبی، خلیج کره، دریای زرد و دریای چین محدود می‌گردد. در مجموع چین با چهارده کشور مرز مشترک دارد.

آب و هوای چین در تور چین اقساطی

به دلیل پهناور بودن سرزمین چین آب و هوا و پوشش گیاهی چین بسیار متنوع است. دانستن آب و هوای چین در تور چین اقساطی برای تصمیم گیری اهمیت می‌یابد. در شرق چین دشت‌های حاصلخیز فراوانی وجود دارد. در این نواحی تراکم جمعیت بیشتر است. در بخش‌های شمالی که نزدیک مغولستان است علفزارهای پهناور دامن گسترانیده‌اند. هم چنین صحراهای خشک و سرد در این مناطق وجود دارد.

شرق میانی چین به برکت وجود یانگ تسه و رود زرد دلتای حاصلخیزی را ایجاد نموده است. بخش‌های غربی به رشته کوه‌های هیمالیا می‌رسد. اورست در مرز چین و نپال قرار گرفته است.

جاذبه های گردشگری

برای دیدن جاذبه‌های گردشگری تور چین اقساطی سال‌ها زمان لازم داریم. اما فهرست وار اگر بخواهیم جاذبه‌هایش را بدانیم با ما همراه باشید:

کوه‌های تیانزی

کوه‌های ژانگیه دانژیا

دیوار چین

گذرگاه و غار هوانگ شان

آبشار دتیان

رود یانگ تسه

دریاچه 1000 جزیره

ینگشوو

ساحل سرخ

دهکده کیونکوشیتای

جاده کوه تیان من

با تور قسطی ترول سفری ارزان‌تر با امکانات رفاهی خوب و اقساطی سفر کنید.

پکن، دیوار چین، کاخ تابستانی پکن، معبد جوکانگ، باغ جنگلی چین است.

خدماتی مانند ترانسفر، رزرو بلیط رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، لیدر مسلط به زبان چینی، رزرو هتل، گشت شهری و غیره

نظر، تجربه و سؤال خود را با ما در میان بگذارید.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS