تور اصفهان اقساطی

تور اصفهان اقساطی

تور اصفهان اقساطی

قیمت از: 10 تومان

هتل‌های پیشنهادی

توجه داشته باشید این وبسایت مخصوص فروش تورهای مسافرتی اقساطی است. چنانچه شما قصد خرید تورهای مسافرتی به صورت نقدی را دارید پیشنهاد می‌کنیم یا از طریق وبسایت آژانس هواپیمایی پلیکان پرواز آسیا تورهای مد نظر خود را جستجو کنید و یا با شماره تلفن‌های ما در قسمت تماس با ما با همکاران ما تماس گرفته و جویای قیمت و اطلاعات تورهای مسافرتی شوید. در کنار این دو مورد می‌توانید در همین صفحه استعلام قیمت نقدی و محاسبه قیمت اقساط را با پر کردن فرم زیر از ما دریافت نمایید.

تور اصفهان اقساطی

تور اصفهان اقساطی سه کلمه حیرت انگیز و وسوسه کننده برای شروع یک تور عالی. سفر به اصفهان از آن سفرهایی است که پر از خاطره است. حیف است که ایران را بگردید و اصفهان را ندیده باشید. با قسطی تراول همراه باشید تا در مورد اصفهان نصف جهان بدانید.

اصفهان

اصفهان سومین کلان شهر ایران است. پس از تهران و مشهد اصفهان سومین شهر مهم ایران است. در زمان صفویان این شهر پایتخت ایران زمین شد. همین امر باعث رونق و زیباسازی این شهر شد. اصفهان شهری پر از بناهای قدیمی است که برخی از آن‌ها در سازمان جهانی یونسکو ثبت گردیده است.

مهم ترین جاذبه های گردشگری اصفهان

در تور اصفهان اقساطی قرار است مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری اصفهان را بشناسید. حسابی برنامه ریزی کنید تا بتوانید حداکثر آنها را ببینید. به صورت فهرست وار بخواهیم از بناها را نام ببریم عبارتند از:

  • میدان نقش جهان
  • منار جنان
  • پل خواجو
  • سی و سه پل
  • کاخ چهل ستون
  • عمارت عالی قاپو
  • و …

موقعیت جغرافیایی اصفهان

اصفهان بیش از 400 کیلومتر با تهرا فاصله دارد. این شهر در جنوب تهران واقع شده است. همسایه‌های این شهر از جنوب فلاورجان از شرق دشت سجزی از غرب خمینی شهر و از شمال شاهین شهر هستند.

اصفهان از شمال و شرق به کویر محدود می‌شود. در جنوب و غرب هم به رشته کوه زاگرس می‌رسد. کوهستان کرکس و زرد کوه بختیاری به این شهر نزدیک هستند.

دلیل زنده بودن اصفهان زاینده رود است. وجود زاینده رود در این شهر در طول همه این سال‌ها باعث شده است که اصفهان تا این حد رشد کند و در مقطعی پایتخت باشد.

آب و هوای اصفهان معتدل و خشک است. در مجموع بارش باران و برف اصفهان متوسط است. اما به یمن رود زاینده رود برکت این شهر بسیار است.

هتل ستاره اصفهان، هتل پارتیکان، هتل هشت بهشت، هتل زنده رود اصفهان، هتل خانه نشین لیست بهترین هتل‌های اصفهان است.

به صورت حضوری و یا تلفنی با ما در تماس باشید و حتما صفحه‌ی درباره ما موجود در سایت را مطالعه فرمایید.

میدان نقش جهان، منار جنان، پل خواجو، سی و سه پل، کاخ چهل ستون، عمارت عالی قاپو و غیره از مهم‌ترین جاذبه‌های اصفهان است.

نظر، تجربه و سؤال خود را با ما در میان بگذارید.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS