تور کوش آداسی اقساطی

تور کوش آداسی اقساطی

تور کوش آداسی اقساطی

قیمت از: 18 تومان

هتل‌های پیشنهادی

Le Blue
Charisma De Luxe
ARIA CLAROS
Santur
Alkoclar Adakule
Korumar Hotel Deluxe
SURTEL
Pine Bay Resort
TUSAN

تور کوش آداسی اقساطی

توجه داشته باشید این وبسایت مخصوص فروش تورهای مسافرتی اقساطی است. چنانچه شما قصد خرید تورهای مسافرتی به صورت نقدی را دارید پیشنهاد می‌کنیم یا از طریق وبسایت آژانس هواپیمایی پلیکان پرواز آسیا تورهای مد نظر خود را جستجو کنید و یا با شماره تلفن‌های ما در قسمت تماس با ما با همکاران ما تماس گرفته و جویای قیمت و اطلاعات تورهای مسافرتی شوید. در کنار این دو مورد می‌توانید در همین صفحه استعلام .قیمت نقدی و محاسبه قیمت اقساط را با پر کردن فرم زیر از ما دریافت نمایید.

تور کوش آداسی اقساطی


پس از شنیدن عبارت تور کوش آداسی اقساطی  جذابیت سفر به کوش آداسی دو چندان می‌شود. کوش آداسی از جاذبه‌های گردشگری ترکیه است. ایرانی‌ها از مقاصدی که در ترکیه دوست دارند کوش آداسی را انتخاب می‌کنند. رفتن به سفر به خودی خود لذت بخش است. اگر شرایطی فراهم شود که بتوانید به صورت قسطی به این سفر بروید که دیگر نور علی نور می‌شود. هم سفرتان اقساطی است هم وام سفر دریافت کرده‌اید. با قسطی تراول همراه باشید تا در مورد کوش آداسی بیشتر بخوانیم و بدانیم.


کوش آداسی

کوش آداسی در لغت به معنای جزیره قوش است. کوش آداسی در نواحی ساحلی منطقه اژه واقع شده است. جمعیت کوش آداسی بیش از هفتاد هزار نفر جمعیت دارد. کوش آداسی از شمال به سلجوق و پاموجاک محدود می‌گردد. از جنوب با شبه‌جزیرهٔ دیلک همسایه است.

کوش آداسی در واقع یک بندر است. از آنجایی که نزدیک به جزیره ساموس که جزیره‌ای یونانی است، اهمیت دیگری هم دارد. دانستن این‌ها برای تور کوش آداسی اقساطی خوب است.

آب و هوای کوش آداسی

اگر بین کوش آداسی و آنتالیا مردد هستید. آب و هوای کوش آداسی را برای انتخاب تور کوش آداسی اقساطی می‌گوییم تا انتخابی آگاهانه‌تر داشته باشید. تابستان‌های کوش آداسی گرم است. دمای هوا بین 30 درجه تا 35 درجه سانتی گراد است. زمستان‌های  کوش آداسی هم بارانی است.


جاذبه های گردشگری کوش آداسی

دانستن جاذبه‌های گردشگری در تور کوش آداسی برای گذراندن وقت به بهترین شکل عالی است. وقتی را که در سفر دارید به بهترین وجه به کار ببرید. چرا که ممکن است بوجود آمدن دوباره‌اش ممکن است طول بکشد. وقت را غنیمت بشمارید و لذت ببرید. در ادامه کمی در مورد جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی می‌خوانیم.

کاروان سرای اوکوز محمد پاشا

پلاژهای آبگرم کوش آداسی

غار کاراجا

غار سیرتلانیتی

پارک ملی دلتای آیدین

کاروان سرای اوکوز محمد پاشا، پلاژهای آبگرم کوش آداسی، غار کاراجا، غار سیرتلانیتی و پارک ملی دلتای آیدین

این شهرک ساحلی به طول سال از آب و هوای مدیترانه‌ای برخوردار است که با زمستان‌های معتدل و تابستان‌های گرم و طولانی همراه است. حدود ۳۰۰ روز از سال، خورشید در کوش آداسی با تابش خود، محیطی روشن و خوشایند ایجاد می‌کند. این منطقه در فصل‌های مختلف با دماهای ماکزیممی در حدود ۳۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد مواجه می‌شود.

لیر واحد پولی این شهر است ولی اگر مقدور بود یورو یا دلار نیز به همراه داشته باشید.

خیر ترکیه از جمله کشورهایی است که برای رفتنن به آن نیازی به ویزا نیست و پاسپورت کفایت می‌کند.

نظر، تجربه و سؤال خود را با ما در میان بگذارید.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS